Przejdź do treści
 

Ośrodek Wypoczynkowy INCO Międzywodzie

Ośrodek Wypoczynkowy INCO, położony jest w kameralnym, nadmorskim letnisku Międzywodzie, miejscu urokliwym i oddalonym od zgiełku. Miejscowość tą otaczają sosnowe lasy, dzięki którym powietrze jest nie tylko przesycone jodem, ale też zapachem lasu. Plaża jest tu długa i czysta, z wydzielonym, strzeżonym latem kąpieliskiem. Od 2013 roku Międzywodzie posiada certyfikat "Błękitna Flaga", świadczący o najwyższym standardzie kąpielisk.

W tym urokliwym miejscu oddajemy do Państwa dyspozycji nowo wybudowany Ośrodek Wypoczynkowy INCO Międzywodzie. Jest to nowy obiekt o podwyższonym standardzie, powstał "tuż przed chwilą", w 2016 roku, pachnie jeszcze świeżym drewnem polskich lasów. Lokalizacja Ośrodka zapewnia szybkie dotarcie spacerem zarówno do plaży, która jest oddalona 200 m od naszych domków letniskowych, jak i do dobrze rozwiniętej bazy gastronomicznej, rekreacyjnej i wypoczynkowej.

Teren Ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, zapewniając Gościom bezpieczny wypoczynek. Na terenie Ośrodka znajduje się dedykowany, bezpłatny parking przeznaczony na samochody osobowe. Do każdego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe. 

Zadbaliśmy również o otoczenie domków. Aktualnie realizujemy projekt zagospodarowania zieleni, która uprzyjemni pobyt. W ramach projektu będziemy realizować nasadzenia krzewów iglastych, takich jak kosodrzewiny, świerki, jałowce, tuje, itp., których bezpośrednie sąsiedztwo wytworzy klimat intymności i sprzyjać będzie wypoczynkowi.

W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi, na terenie Ośrodka znajduje się również recepcja. Pracownik recepcji sprawnie dopełni wszelkich formalności, tak aby mogli Państwo skupić się wyłącznie na korzystaniu z uroków tego miejsca i z okolicznych atrakcji.

Zapraszamy do Międzywodzia, do naszych domków położonych blisko morza!ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA W OŚRODKU INCO MIĘDZYWODZIE

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,

Zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Gości oraz naszych Pracowników są dla nas celem nadrzędnym. Dlatego, oprócz standardowej dbałości o czystość i porządek, opracowaliśmy i wdrożyliśmy dodatkowe procedury sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń oraz zalecane przez służby sanitarne środki bezpieczeństwa. Postępujemy i będziemy postępować zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (GIS, MZ).

PERSONEL

 • Cały personel Ośrodka Wypoczynkowego Inco Międzywodzie został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę, by zadbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami GIS dla branży hotelarskiej).
 • Wszyscy pracownicy Ośrodka są wyposażeni w maseczki ochronne lub przyłbice, rękawiczki i płyny dezynfekujące i są zobowiązani do stosowania ich w odpowiedni sposób.
 • Codziennie przed rozpoczęciem pracy personel ma mierzoną temperaturę. Pracownik wykazujący jakiekolwiek objawy chorobowe nie będzie mógł przystąpić do pracy.

OBIEKT

 • W celu utrzymania najwyższych standardów czystości i higieny, zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania pomieszczeń , a także miejsc narażonych ma częsty dotyk, takich jak: klamki,  terminale kart płatniczych, włączniki światła, poręcze itp.
 • Na terenie Ośrodka znajdują się ogólnodostępne pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk.
 • W recepcji Ośrodka można zakupić jednorazowe maseczki ochronne, a także na życzenie Gościa zmierzyć temperaturę bezdotykowym termometrem.
 • Na terenie obiektu mogą przebywać tylko zameldowani Goście. Wszystkie sprzęty udostępniane gościom (np. rowery) są każdorazowo dezynfekowane.

POBYT GOŚCIA

 • Goście, poza swoimi pokojami, zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych oraz zachowywania w bezpiecznej odległości od personelu oraz innych Gości przebywających w Ośrodku.
 • Zameldowanie i wymeldowanie Gościa odbywa się w uproszczony i bezdotykowy sposób oraz z zachowaniem bezpiecznej odległości.
 • Klucze do pokoi są każdorazowo dezynfekowane i czekają na Gościa w zamkniętej kopercie.
 • Rekomendujemy dokonywanie płatności w sposób bezgotówkowy.
 • Każdy pokój przed przyjazdem gościa jest sprzątany przy użyciu profesjonalnych środków myjąco-dezynfekujących. Dodatkowo dezynfekowane są wszystkie powierzchnie narażone na dotyk (klamki, blaty itd.), a pokój jest ozonowany.

Dlaczego warto przyjechać do nas?

 • Jesteśmy położeni w małej nadmorskiej, spokojnej miejscowości blisko morza, z dala od miejskiego hałasu, bez tłumów.

 • Międzywodzie gwarantuje czyste powietrze oraz środowisko przyrodnicze które jest  unikatowe i różnorodne.

 • Ośrodek INCO Międzywodzie  leży bardzo blisko morza, w otoczeniu lasów  – umożliwia to wiele samotnych wycieczek w bliższej i dalszej okolicy ośrodka oraz znalezienie swojego miejsca na plaży.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

15 komfortowych
4-osobowych
domków letniskowych
200m od plaży,
jedna z najszerszych
plaż nad Bałtykiem
Zalew Kamieński (1 km)
idealny do uprawiania
sportów wodnych
nadmorski klimat
doskonale wpływa
na zdrowie i odporność
bliskość
Wolińskiego Parku
Narodowego
dogodna lokalizacja
Dziwnów (3,5 km)
Międzyzdroje (20 km)

Mapa Ośrodka Wypoczynkowego INCO Międzywodzie

Mapa Ośrodka Wypoczynkowego INCO Międzywodzie


Poznaj również opinie Gości naszego Ośrodka GAWRA w Wiknie.

Ośrodek Wypoczynkowy Gawra

Copyright INCO | Polityka cookies

Realizacja: NGwebs