Przejdź do treści
 

Ośrodek Wypoczynkowy INCO Międzywodzie

Ośrodek Wypoczynkowy INCO, położony jest w kameralnym, nadmorskim letnisku Międzywodzie, miejscu urokliwym i oddalonym od zgiełku. Miejscowość tą otaczają sosnowe lasy, dzięki którym powietrze jest nie tylko przesycone jodem, ale też zapachem lasu. Plaża jest tu długa i czysta, z wydzielonym, strzeżonym latem kąpieliskiem. Od 2013 roku Międzywodzie posiada certyfikat "Błękitna Flaga", świadczący o najwyższym standardzie kąpielisk.

W tym urokliwym miejscu oddajemy do Państwa dyspozycji nowo wybudowany Ośrodek Wypoczynkowy INCO Międzywodzie. Jest to nowy obiekt o podwyższonym standardzie, powstał "tuż przed chwilą", w 2016 roku, pachnie jeszcze świeżym drewnem polskich lasów. Lokalizacja Ośrodka zapewnia szybkie dotarcie spacerem zarówno do plaży, która jest oddalona 200 m od naszych domków letniskowych, jak i do dobrze rozwiniętej bazy gastronomicznej, rekreacyjnej i wypoczynkowej.

Teren Ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, zapewniając Gościom bezpieczny wypoczynek. Na terenie Ośrodka znajduje się dedykowany, bezpłatny parking przeznaczony na samochody osobowe. Do każdego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe. 

Zadbaliśmy również o otoczenie domków. Aktualnie realizujemy projekt zagospodarowania zieleni, która uprzyjemni pobyt. W ramach projektu będziemy realizować nasadzenia krzewów iglastych, takich jak kosodrzewiny, świerki, jałowce, tuje, itp., których bezpośrednie sąsiedztwo wytworzy klimat intymności i sprzyjać będzie wypoczynkowi.

W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi, na terenie Ośrodka znajduje się również recepcja. Pracownik recepcji sprawnie dopełni wszelkich formalności, tak aby mogli Państwo skupić się wyłącznie na korzystaniu z uroków tego miejsca i z okolicznych atrakcji.

Zapraszamy do Międzywodzia, do naszych domków położonych blisko morza!

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

15 komfortowych
4-osobowych
domków letniskowych
200m od plaży,
jedna z najszerszych
plaż nad Bałtykiem
Zalew Kamieński (1 km)
idealny do uprawiania
sportów wodnych
nadmorski klimat
doskonale wpływa
na zdrowie i odporność
bliskość
Wolińskiego Parku
Narodowego
dogodna lokalizacja
Dziwnów (3,5 km)
Międzyzdroje (20 km)

Mapa Ośrodka Wypoczynkowego INCO Międzywodzie

Mapa Ośrodka Wypoczynkowego INCO Międzywodzie

GRUPA INCO S.A., do której należy Ośrodek Wypoczynkowy INCO Międzywodzie, działa na polskim rynku od 1947 roku. We wszystkich swoich zakładach, zlokalizowanych na terenie całego kraju, zatrudnia blisko 800 osób. Jest znanym producentem:

Ludwik Florovit
Azofoska Buwi

 

Poznaj również opinie Gości naszego ośrodka Gawra w Wiknie.

Grupa INCO S. A. Ośrodek Wypoczynkowy Gawra

Copyright INCO | Polityka cookies

Realizacja: NGwebs